UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 8895052
nr 889 5052
Fickur
5 st, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:41:40
100 kr
200 kr
250 kr